Miroslavst

Přípojný vozík

Sehnal jsem vozík cca 60×40cm, vypadá to jako kočárek. Nechal jsem jen jednu nápravu, kterou jsem umístil doprostřed vozíku a udělal úchyt. Včera jsem ho natřel na modro (aby ladil) a dnes dělal blatníky.
Zajímalo by mě, jestli tento vozík můžu zapojit za svého modrého pincka?
Hledal jsem v zákoně o provozu na poz. komunikacích a nic jsem tam nenašel, takže asi jo.
Ví někdo víc?
(Až bude úplně hotové, dodám foto) :D
Doplňuji:
hledal jsem v zákoně 361/200Sb.

Nejlepší odpověď
ten který je

To může být zajímavé a praktické.Ovšem pozor!Ten přívěsný vozík by měl mít odrazky a blinkry a motocyklista helmu a reflexní vestu!;-)

Další odpovědi
BEAES

Já tedy nevím Miro, ty tu pořád o Pincku, ale nemáš to náhodou Mustanga?

mosoj

Až to doděláš dej to schválit do Výzkumného ústavu pro motorová vozidla k provozu na pozemních komunikacích.
Kdysi jsem měl takový přívěsný vozík za motocykl ale koupený.

cukrar

Ve kterém zákoně jste hledal?
341/2002?
nemůžete za pincka dát přívěs, jedině na poli a soukromám pozemku. Zkrátka tam kde neplatí 361/2000

Ve třistašedesát­jedničce to nenajdete.