annas

Připojíte se ke gratulaci?

Uživatel Mosoj dosáhl na zlatou příčku. Gratuluji a děkuji za jeho odborné odpovědi. Jen tak dál.

Nejlepší odpověď
mosoj

Moc děkuji. Každé takovéto slovo zahřeje. Ani jsem to nečekal. Až včera jsem si všiml, že jsem nějak rychle poskočil. Ujišťuji Vás, že jsem pro to nedělal nic jiného než odpovídal. Ještě jednou díky !
Doplňuji:
Až mně nějak navlhly oči.
Nějak moc měknu.

Další odpovědi
hanulka11

Také moc gratuluji a zvedám pomyslnou sklenici na zdraví a další výborné odpovědi.

anonym

Ráda se připojím a gratuluji!

kropitko

Gratuluji mosoji, mám radost, že jste také zlatý, takových jako jste Vy, by mělo být víc. Vy si to zlato zasloužíte…:-)

panenka

Moc vám Mosoji gratuluji k dosažení zlaté příčky.

rynek878

Dovolte Mosoji,abych se taky připojil ke gratulaci,Váše fundované odpovědi si zaslouží být pozlacené,díky.

mojitek

Gratulace i ode me,Mosoji 😉

kokoťenko

Také gratuluji mosoji a domnívám se, že na to kolik máte kvalitních odpovědí jste měl být zlatý již dávno.

iceT

…i ode mne…gratuluji

led

Pripájam sa ku gratuláciám Mosojovi (s jedným s)

ten který je

Chtěl bych také pogratulovat.

Mili @

já se připojuji ke gratulaci…
😁

vagra

Mosoji-Blahopřeji k zasloužené, zlaté metě!

Mousinek

JÁ GRATULUJI TAKY

anonym

Pozde,ale i ja se dodatecne pripojuji ke gratulaci.