annas

Připojíte se ke gratulaci?

Co je psané, to je dané!!! Ano. Zlatou medaili získal Bubca.

Tento uživatel dnes může slavit slaví dvakrát: V listopadu 2009 začal být na Odpovědích vnímán…

Dnes, tj. 10. listopadu 2010, dosáhl na metu nejvyšší. Patří ke stálicím Odpovědí.
Bubco, blahopřeji. Díky za Vaše otázky, které nutí k zamyšlení.

Nejlepší odpověď
quentos

taky se připojuji, už jsem to napsal pod Jahodinu gratulaci, napsaly jste ji současně. Přesně jsem se pod ní taky zmínil o jeho zajímavých otázkách.

Další odpovědi
kropitko

Taky jsem už gratulaci psala, vůbec nevadí, že se to píše tolikrát, jelikož bubca si to vážně zaslouží. Skutečně je jeden z uživatelů, kteří jsou tu již delší dobu a věřím, že tu zůstane v dobrém i zlém..

Bubco, jste kádr.teď jsem si vzpomněla jak jsem si ve svých začátcích myslela, že jste žena bubca, babca,,,hm,,,,,,to jsem trdlo!!!:-D 🙂

rynek878

Gratuluji,patříte mezi těch pár (možné desítek),kteří si to skutečně zaslouží,ještě jednou díky za vaše otázky i odpovědi.

hanulka11

Určitě se také připojuji do řady gratulantů .

anonym

Co říct?! Prostě – díky.

chucky

Připojuji se ke gratulaci. Děkuji, že tu s námi jste a máte zajímavé otázky a hodnotné odpovědi.