Pripojíte sa k TalianskoŠpa­nielskému potlesku vďaky?

„Po sociálnych sieťach kolovali počas víkendu veľa rozličných príspevkov, najmä z Talianska a Španielska, ktoré pandémia ochorenia Covid-19 už tvrdo zasiahla. Španieli a Taliani hromadne vystupovali na balkón či otvárali okná a tlieskali. Tlieskali lekárom a nemocničnému personálu, ako aj množstvu ďalším ľuďom, ktorí v prvej línii bojujú s pandémiou koronavírusu. V týchto časoch, aké Európa nezažila už desaťročia, sa tak spojili a vyjadrili svoje poďakovanie.“
Pripojíte sa k slovenskej iniciatíve #potleskprezdra­votnikovahasi­cov ?
Preto, nezabudnite, tlieskať sa bude v piatok 20.3.o 20:00 hod večer.

Zdroj: https://www.bra­tislavskenovi­ny.sk/koronavi­rus/58831-taliani-a-spanieli-tlieskaju-z-balkonov-a-okien-lekarom-a-sestram-pridava-sa-aj-slovensko

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že uznání díku zaslouží zdravotníci a hasiči, ale i všichni ostatní, kteří často nasazují své zdraví, aby to naše ochránili. .

Nevím, zda se někdo v naší ulici přidá, jde o rodinné domy, které oddělují zahrady.

Ale i když ještě jejich náročná práce neskončila, přesto si aspoň takový minimální dík zaslouží.

Další odpovědi
orwell

Asi se nepřipojím. V lokalitě, kde se nacházím, bych moc slyšet ani vidět nebyl a ničemu by to neprospělo. Já už tleskám jenom když honím moly po baráku.

Hufnágl

NE, nemíním tleskat Italům a Španělům. Proč taky, ale kdyby se všichni ČEŠI spojili a zatleskali našim lidem, kteří potřebují podporu, jak nakaženým, tak i zdravotníkům a dalším složkám, rád vylezu na balkón.

Pepa25

Už jsem se připojil včera! V ČR to inicioval Milion chvilek pro demokracii ..

zjentek

Jsou milióny způsobů a chvilek, jak a kdy se stát samozvanými samaritány, to umím taky, KDYŽ CHCI.

Podpořte prosím mou výzvu: „Proboha lidi netleskejte jak hloupí, VÍŘÍTE BACILE!!!“

Děkuji.

Zadarmo už stejně nikdo ani nezatleská, vidím v tom klasicky zisk jakýchsi dalších spekulantů, v tomto případě slovenských.

led

Tu nejde o tlieskanie Talianom a Španielom, ale všetkým ktorí pracujú na likvidácii tejto nákazy.
vôbec to nemusíte robiť verejne z balkóna, ale pekne v teple domova, dokonca sa nemusíte ani fyzicky namáhať.. Je to symbolické poďakovanie.

Mc Merkurion

… no, zajímavej nápad >>> zákaz vycházení, a všichni vylezem na balkon a začnem tleskat … nejni divu, že je na tom Španělsko tak jak ja, v Itálii taky tleskali a zpívali na balkonech …