zjentek

Připojili jste se k historicky prvnímu sčítání ptáků v ČR?

Ščítání ptáčků!

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/493876-scitani-ptaku-zatim-vede-konadra.html

Nejlepší odpověď
Kepler

Nepřipojil, protože jsem se o té akci ani nedozvědě, a krmítko naposledy měl naposledy můj děda. Jinak by ses ptáků, co denně potkáš, včetně kokotů, ani nedopočítal.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Měla jsem to v plánu. Ptáčci měli ode mě nasypáno. Ale asi žerou u sousedů, svině.

independent

… a proč bychom to měli dělat histericky?