Připojení WLAN ?

co je to připojení WLAN ?

Odpovědi
blesk26

Připojení přes Wireless LAN, tedy bezdrátovou síť. Přes ni se většinou doma připojujete se svým notebookem k internetu … nebo také v hospodách, kavárnách a dalších míste, kde wi-fi mají. Zkrátka je to bezdrátová náhrada kabelu.

Ještě bych měl asi doplnit, že je v současné době docela běžné realizovat připojení k internetu od poskytovatele pomocí bezdrátových technologií (alternativa k ADSL, které vede po telefonních linkách, nebo UPC, které nabízí internet přes kabelovou televizi)

Detaily na wiki ve zdroji ;)

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Wi­reless_LAN