N

Připojení vody

Kolik může stát připojení vody k domu,když hlavní zdroj je cca 100m od nemovitosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Tyto ceny má každá vodáresnská společnost jiné. Zeptej se na té své, kolik by to stálo. Dá se úpředpokládat cca 2000–3000 za připojení plus materiál a práce.

Další odpovědi
pusinka50

Na jihu Čech si účtovali 1.000 Kč za hodinu za práci bagru, který udělá největší práci a pak samozřejmě ruční práce, co se týká položení trubek atd. Bagr udělal za cca 8 hod práce asi 15 metrů, tak si to spočítej, žádná levná záležitost. Kdyby museli jít do silnice, bylo by to ještě dražší, protože pak uvádí vše do původního stavu a na silnici si počítají práci kompresoru apod.