smazkaa23

Připojení přes wifi

Ahoj, v počítači mám takovou tu flashku na wifi, dříve fungovala, ale teď jen svítí a internet nefunguje… Wifi je funkční, na druhém počítači je to v pořádku. Nevíte prosím někdo co s tím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Když ten wifi adpater zapojíte do jiného USB, tak se k síti připojíte? A opravdu jste se připojila k Vaší wifi síti? Koukněte dole k hodinám na lištu a tam je ikonka takovýho schodiště, jestli jste opravdu připojená nebo se tam neukazuje něhjaká chyba (pokud tam bude chyba, tak napište jaká).