Avatar uživatele
stryda

Pripojeni mobilu k notebooku

Z mobilu Samsung nejdou stahnout fotky a videa do notebooku.Mobil je novy a je k nemu CD sprogramem na stahovani.Program jsem instaloval a povedlo se mi stahnout pres kabel do notb.par fotek a kratkych videi.Kdyz jsem chtel stahovat znovu notebook na mobil nereaguje.Stale se objevuje program byl restartovan probiha inicializace zkuste znovu vyhledat pripojeni.Vsechno jsem provedl a nic se nedeje.Odinstaloval jsem program a znovu nainstaloval a je to porad stejne.Zkousel jsem jine programy z internetu nejde ani jeden.V diskuzich majitele mobilu pisou ty stejne problemy.Mam notebook DELL inspiron program windows7 mobil Samsung5230 darek.Prosim o radu, jestli s tim ma nekdo zkusenosti jak to znovu zprovoznit kdyz po prve to fungovalo.Dik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? alenad před 4126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Po odinstalování je potřeba vyčistit počítač třeba CCleanerem, teprve poté znovu instalovat. To proto, aby se nepoužily při nové instalaci zbytky v PC.
Pokud to nepomůže zkusil bych něco jiného, třeba
http://www.slu­necnice.cz/sw/sam­sung-pc-studio/
Možná máš ale právě toto, nevím..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

pexxpe: Ten ťamťung S5230 myslím nemá operační systém.Ze zkušeností můžu říct, že je to nejhorší mobil, který mi když přistál do ruky, osobně bych se ho co nejrychleji zbavil.

Jinak jak již tu bylo napsáno – stáhnout a nainstalovat Samsung PC Studio, pokud to nepůjde, tak prostě reklamovat a co nejrychleji se toho zbavit a koupit si něco solidnějšího (v podobné cenové relaci mě napadá třeba Nokia Asha 306)..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pexxpe

V krizových situacích, když přenos dat spěchá, je samozřejmě možné použít i propojení přes ruku – přes Dropbox nebo prostě mailem. Vypadá to, že je to zbytečně přes prostředníka, ale zase to funguje vždy a všude. Pro mobily s Androidem další užitečné tipy třeba tady: http://www.bu­sinessit.cz/cz/os-android-co-byste-urcite-meli-vedet.php.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek