TOM11170

Připojení k notebooku bez routeru

Dobrý den. Mám optickou síť s routerem,ale potřeboval bych se k notebooku připojit kabelem(mimo router),může někdo poradit(jaký kabel atd. Děkuju moc.
Doplňuji:
Můj provider nabízí televizi v počítači a přes ten můj typ routeru to nefunguje.

Nejlepší odpověď
beer

Moc ti nerozumím.
Normálně je to tak, že máš přípojku internetu zavedenou do modemu, z modemu je propojení na router, odsud je připojení do počítače.
Takže dál máš možnost notebook připojit přímo na modem, bez routeru. Strčit kabel s netem přímo do PC nejde.

Další odpovědi
anonym

Jaký je důvod se takto připojovat, když máš router?

Pořiď si křížený síťový kabel, stačí říct že potřebuješ kabel na propojení sítě mezi dvěma počítači.

anonym

Pokud budeš používat křížený kabel, doporučuji ho VÝRAZNĚ označit. Zdroj: vlastní zkušenost. Já používám redukci, kterou mohu nasadit na normální kabel. Nosím ji stále v kabeli od noťasu a už mnohokrát mi to pomohlo.