qwert7

Připojení k Internetu

Ctěl jsem se zeptat jak se připojím mobilem LG kp500 k internetu.Doma mám nějaký TP LINK ale nevím jak ho použít.Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
beer

Tvůj mobil umí jen GPRS a EDGE. U operátora můžeš objednat internet v mobilu, rychlost ale bude nicmoc.
Aktualizace SW pro telefon můžeš získat pomocí PC Suite (snad tam bude něco..):

http://www.lg­.com/cz/suppor­t/mc-support/mobile-phone-support.jsp

Další odpovědi
perry001

LG KP 500 nedisponuje Wifi přijímačem, tudíž na wifi se nepřipojíte. leda byste zkusil LG PC suite, zda není nějaká možnost v něm. Dále mě napadlo si jednoduše objednat u svého operátora internet v mobilu a využívat přes GPRS/EDGE

Děda Louda

Buď po telefonních spojích nebo prostřednictvím Wi-Fi, případně pomocí Bluetooth spojení s počítačem.

Nozdrolomo

chtělo by to specifikovat zda se chcete připojit přes mobil k internetu (tedy aby váš počítač používal mobil jako datový modem) nebo naopak. Obé je možné. Případně pokud chcete mít internet v mobilu, stačí přes operátora službu objednat. TP LINK je předpokládám wifi router. Jak již bylo zmíněno, tento telefon nemá wifi, takže přes TP LINK to nepůjde.