gumiczud

Připojení k internetu

Potřebuji poradit jak nejlip připojit doma notebook k internetu. Mám internet od kabelovky a v modemu mám pouze jedem vystup pro internet. Prosim porad te jak nejvyhodněji připojit notebook k netu. Notebook přijima aj wifi. Pokud možno pošlete mi aj odkazy na nakup produktu ktere uvedete. Děkuji

Odpovědi
bretik

Stačí si koupit WIFI Router (viz odkaz), do toho připojit kabel z modemu. Z routeru pak můžeš vést další kabely do počítačů, případně se na něj připojit přes WIFI. Doporučuju zkušenějšího kamaráda, který router nastaví.

Zdroj: wifi.aspa.cz/d-link-di-524-airplusg-11–54mb-s-wirelesslan-router-1×wan-4×lan-z66841