láďa1

Připojení dvou PC na jeden routr.

Mám připojení na net přes D-LINK model DI 524,dá se připojit ještě jeden počitač?asi se sníží rychlost připojení?Jak tedy připojit druhý počitač v bytě(v druhém pokoji)?

Nejlepší odpověď
Alesh

No a proč by to nemělo jít? Většinou jdou připojit 4 PC kabelem a přes wifi to snad ani nijak omezené není.
Rychlost se sníží, ale v podstatě leda v případě, že na obou PC budeš kontinuálně stahovat, při běžném používání netu (serfování, pošta, apod.) prakticky nic nepoznáš.