bafi77

pripojeni a jeho rychlost

co delat kdyz mam net placenej na 8mega ale jede mi jen 2,8 az 3,8

Odpovědi
kazisvět

Nejdříve zkontrolovat smlouvu, zda je 8 Mbit/s garan­tovaných. Nejspíše garantováno nebude, takže případný spor s poskytovatelem internetu by vyhrál poskytovatel.
Osobně bych to udělal tak, že bych zavolal na zákaznickou podporu poskytovatele a informoval je o tom, že internet nikdy neběžel více než 50% „dohodnuté“ rychlosti. Např. O2 se snaží takové stížnosti řešit.