Kazatel

Připadne Vám důvěryhodná farmaceutická firma, která v minulosti dostala pokutu v miliardách dolarů?

… za uplácení lékařů a dalších, aby šířili její léky…

Odpovědi
Kelt

Záleží na tom, jak se na to budeme dívat. Nevím o koho jde a co je na tom pravdy. ¨Třeba to byl příspěvek na vyškolení zaměstnanců a příště si dají pozor. Třeba bych jim věřil. A název zůstal, ale změnili se lidé. To je stejné, jako posuzovat lidi podle čistého rejstříku. Hlavní jsou reference.

paul1

Ani ne. Ale asi to brali jen jako součást reklamy .😊😊😊

JežíšKristus

V minulosti lékaři vypovídali v US Kongresu, že nikotin není návykový. Peníze na prvním místě.
Proto byly zavedeny státní a nadstátní akreditovací instituce. Zřejmě nikdo nedokáže uplatit Evropskou lékovou agenturu + evropské státní agentury (u nás SÚKL) + Americkou federální agenturu + americké národní agentury + agentury třetích zemí + nezávislé kontrolní laboratoře.
Důvěryhodnost konkrétní instituce může být pošramocena, ale díky globální kontrole jsou medikamenty bezpečné.

Pepa25

Jaký má toto teoretizování smysl? Taková firma není … Je jen pár firem, které kdy dostaly pokutu přes miliardu dolarů: https://www.in­sidermonkey.com/blog/5-biggest-corporate-fines-in-history-917714/ + třeba Facebook

Kazatel

Ještě se musíš pepopětadvacítko moc učit, nebo lžeš pro jistotu jako vyznavač vakcinace schválně? https://ockova­ni.praha.eu/ho­ax-farmaceuticke-firmy-vyrabejici-vakciny-dostaly-pokutu-za-falsovani-studii/

Pepa25

Nelžu, jen nevím všechno. Díky za tip za doplnění informací, ten článek, co jsem dal do odkazuje vidím dost starý. A ještě jednou díky vůbec za reakci – poctivě odpovídám, ale nikdy jste na nic nereagoval, asi se vám odpovědi nelíbí, ale s tím já nic neudělám 😉