hanulka11

Připadáte si momentálně šťastní?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Momentálně?
Ano, ano, ano, ano, ano, ano, ano, ano, ano, ano, ano, ano, ano, ano !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!

Další odpovědi
bigbít

šťastná, ale také rozpolcená

led

Ano

anonym

ne ale nestěžuji si protože jsem si stěžovala že mě bolí plotýnky a vyplnilo se známé rčení:nestěžuj si může být hůř,a taky se stalo,tak mě ještě za tu stížnost navštívila rýma,kašel a teplota,a tak jsem ŠTASTNÁ snad ted všechny neduhy zmiznou:D

BEAES

Momentálně ano, ale o zítřku už to netvrdím.

myšpulín

Ano, určitě 🙂

Mousinek

To nevím. Jak se to pozná?

GM

Nijak zvlášť, ráno nastupuju do nemocnice. Momentálně jsem otrávená jak šváb.