připadali jste si někdy jak v akčním filmu?

já ano včera jsem projížděla centrem a koukám,plno policistů,zásahová jednotka,první co mě napadlo bylo že vykradli banku
http://www.po­licie.cz/clanek/cvi­ceni-zasahovych-jednotek-v-ostrave-zacalo.aspx

Nejlepší odpověď
kropitko

Já si připadám jak v akčním filmu pořád,prostě celý život. Právě teď jel manžel projet auto z kupcem a ještě nepřijeli… Už je to půl hodina. Vzhledem k tomu,že mám od rána divný pocit,tak se mi hlavou honí ty nejhorší scénáře co vůbec mohou být.. Nabourali,,?! Pán vytáhl bouchačku a auto mu ukradl?! Zastavila je Policie(manžel si doma zapomněl doklady i telefon)!! Nezbývá než čekat a čekat.....Ale jak dlouho mám čekat?? A co dělat,když už čekat nebudu??

Další odpovědi
hanulka11

jsou to hrozně nepříjemné pocity, to čekání.....zvlášť když manžel od někud jede a volá -už budu doma .A pak dobu nejede,jsem jak na trní a hlavou mi běží nejhorší scénáře.......