Complex

Připadají vám zimní večery, jak se říká, dlouhé?

Nejlepší odpověď
annas

Kratší dnym,a delšáí noci začínají již na podzim. S tím ni nenaděláme. Zbývá víc času na odpočinek.

Zima začíná 21., někdy 22. prosince. Den se začíná prodlužovat a noc krátit. Komu se zdá večer dlouhý, musí čekat …

Přece den se dlouží – na Boží narození o bleší převalení, na Nový rok. o slepičí krok, na Tři krále o krok dále atd.

Nejde mně o dlouhé, nebo krátké večery, ale o to, že čas letí jako splašený kůň …

Další odpovědi
Drap

Nepřipadají, spíše naopak.

led

Dlhé zimné večery pripadajú dlhé len ľuďom ktorí nevedia ich čas využiť.
A čas, ten si vie dať čas.
A čas je tak krátky, tak rýchly… keď dobiehate autobus
a čas je tak dlhý, tak pomalý… keď čakáte autobus

ivzez

Ne.
Dlouhé mi připadají letní večery, kdy bývá světlo skoro do 22 hodin.
Zimní večery mám radši. (–: