DDarent

připadají vám nějaké otázky ,,hloupé''???

Tuta je dost ,,hloupá'' ale toho si nevšímejte.....

Nejlepší odpověď
anonym

Stále více častěji!

Další odpovědi
annas

Opět se budu opakovat, několikrát jsem vyjadřovala svůj názor – v anketě i mimo. Nad některými otázkami kroutím hlavou, stejně jako nad opakováním otázek. Nedávno jste na toto téma vložil anketu – byli jsem dva, jimž tento nešvar vadí.

Stejně tak nechápu nesprávné zařazování otázek diskuzního charakteru.

Led, všechny otázky a odpovědi se bodují, ankety i aktuality, takže jde jen o správný výběr kategorie.

Domnívám se, že s mazáním otázek by admin. nesouhlasili. Proto bych volila – neodpovídat na tyto otázky, nevšímat si jich. Jenže …

Z Odpovědí.cz se stává stále více chat … Diskuzi využívá jen několik jedinců …

Je opravdu tak těžké dodržovat pravidla..?

anonym

S příchodem prázdninových pubescentů a dalších rádoby frajírků, úroveň Odpovědí soustavně upadá, degraduje a značně se vzdaluje původnímu principu při jejich založení před 2 roky.
Vypadá to, že parta zlatých a stříbrných kvalitních uživatelů bude muset nekompromisně zasahovat a konečně důsledně využít svých práv při okamžitém mazání všech nesmyslů.
Doplňuji:
Zdá se, že dobře míněná osvěta na některé natvrdlé vůbec nezabírá.

Ponytail

Ano, připadají.
A pak je tu spousta otázek, kter jsou položeny jen proto, aby byly položeny a mohly se sbírat palce.

led

Hlúpe mi pripadajú aj takzvané „štatistickoin­formatívne“ otázky, nech sú zabalené v akejkoľvek omáčke.
Ak mi dá niekto otázku typu: kde sa dá získať štatistická, alebo informatívna odpoveď, som ochotná sa „ponamáhať“ a odpovedať. Ale ak behom jedného mesiaca tú zaznú opakujúce sa otázky, ktoré nemajú nič spoločného s účelom tejto stránky -poradiť, pomôcť-, ak odpoviem, tak odpoviem „a ještě tak hloupě!“.
Najradšej by som takéto otázky vymazávala, vymazávala, vymazávala, …
Táto právomoc je strašná…no musím sa ovládnuť a prenechať rozhodnutie na Strieborno-zlaté kolégium.
Druhý problém je zlé zaraďovanie otázok. Prehliadnem, ak otázka, ktorá si zaslúži bodovanie, je len zle zaradená. Ale nesúhlasím zaradenie „hlúpych“ otázok do bodovaných, predsa na to bola vytvorená kategória zábava!
Konkretne táto otázka je dobre zaradená a preto nie je hloupá. Aspoň nám pomohla vyjadriť svoj názor.
Na diskusie využívajte diskusné príspevky!
Doplňuji:
Kerberus, ďakujem za informáciu o bodovaní, akosi som to prehliadla. Myslela som, že je to bez bodov, preto som tam dávala aj moje „nebodovacie“ otázky.

anonym

Ehm , ehm … klidne budte konkretni. Ja to unesu . 🙂 -iv-

www

Ano, jsou tu otázky hloupé, až moc naivní,
ale některé také skutečně zajímavé, tak jak v životě 😉
Doplňuji:
Jen tak na okraj:
Všechny otázky se skutečně bodují, jak Kerb. uvádí, ale za ankety se body nepřičítají !
Viz pravidla.

arygnoc

jejda.

anonym

Ad led a Kerberus, zdá se, že se potrefená husa ozvala, protože má odpověď zmizela, aniž by mi přišel mail, z čehož vyplývá, že to nebyl admini.
Tak holt budeme muset zasahovat bez upozornění, přesně jak je uvedeno v kodexu.

anonym

Ale, ale , to se dějou věci. Po vložení mé reakce tady do diskuze, se v pozdních hodinách odpověď zpátky objevila – můžeme se jen domýšlet…

led

Asi zodpovední adminovia dovolenkujú a šarapatia nám tam brigádnickí Raráškovia.
Bojím sa aby to tu nedopadlo tak ako na slovenských odpovediach, kde napriek porušeniu kodexu „otázka“ zostávala. Nakoniec som to verejne riešila:
buď „otázka“ a dodržiavanie kodexu, alebo ja. Až vtedy ju Raráškovia zrušili.

Kerberus

Co k tomu dodat? Někomu se nelíbí slova o dodržování pravidel. Naštěstí admin. správně zasáhli a odpověď Dr.Axla vrátili. Hra na to, kdo déle vydrží …

Opět opakuji, nechápu …

anonym

Ad www, i život má svá pravidla a ustupovat zlořádům končívá tragicky.
Hitlerovi se ustupovalo tak dlouho, až nás všechny to stálo 60 mil. životů a celosvětové trauma s následky až dodnes.