jirka F

Připadá vám také současná zima přeci jen lepší než předešlé?

Chumelí se chumelí.
Padá snížek bílý.
Ale na druhou stranu je jen kolem nuly.

Nejlepší odpověď
elkon

C) mám jinou odpověď

Zima jako zima, někdy sněží, někdy mrzne. To v zimě bývá. Někdy je „kosa“ větší, někdy malá. Ve městě mě sníh vadí, protože je pak všude „sra*ka“. V lese je to paráda.

Další odpovědi
Drap

C) mám jinou odpověď

Nepřemýšlím o tom, co mi připadá. Beru zimu takovou jaká právě je. Nebudeš tomu možná věřit, ale každá zima probíhá trochu jinak.

Rokio

A) ano, protože

Občas sněží a není taková zima.

Kepler

B) ne, protože

Nezdá se mi, že by nějak výrazně vybočovala. V nížinách sněhu málo nebo žádný, s výjimkou několika mrazivých dnů pořád poměrně teplo.

paul1

C) mám jinou odpověď

Těžko říct, až tak podrobně to nesleduji, ale zdá se mi, že je víc sněhu a tím méně holomrazů. To prospěje háklivým rostlinám, které snadno vymrzají.

Pepa25

A) ano, protože

Předchozí zimy byly naprůměrně teplé, tato je zatím v průměru „normální“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.