WhiteCrow

Připadá vám mládě žirafy na téhle fotce smutné?

Omlouvám se za hloupou otázku, ale asi mám problém číst z výrazů zvířat.

Byl jsem otestovat do zoo svůj první fotoaparát (po několika fotomobilech) a bohužel jsem pár fotek přeexponoval vč. této s mládětem žirafy.

Přišla mi smutná, tak jsem jsem udělal výřez a použil černobílý filtr, abych nebyla vidět přesvícená místa, poslal jsem fotku kamarádovi ale tomu smutná nepřišla.

Připadá vám mládě smutné nebo jen špatně čtu z výrazů zvířat?

http://ibb.co/npR5u5

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřipadá mi smutné

Další odpovědi
Kepler

Mně připadá, že prožívá slast a něhu.

marci1

Není smutné. Něžně se tulí k mámě. 🙂

Medulka.013

Bez svobody není žádného života. Naprosto žádného.

autacek

Nespí?