ingi

Print screen neukládá do schránky..

Ahoj, chtěl bych něco uložit od PC jako obrázek. Na netu je přesně to, co hledam, ale potřebuji si to oříznout, ale když tam normálně print screen otevřu malování a dam control+v, tak mi tam nic nezkočí.. Dříve to fungovalo, používám prohlíže firefox nejnovější verzy, tak jeslti to není tím, že by to u toho prohlížeče nešlo ?
Doplňuji:
Děkuji, vyzkouším tedy PicPick.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Už jsem na tuto otázku odpovídala : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/adobe-reader, program si screeny ukládá do vlastní složky Print Screen Files ve formátu JPEG, takže se s ním pak zachází jako s obrázkem. Dá se stáhnout free z www.slunecnice.cz, nebo www.stahuj.cen­trum.cz.

Další odpovědi
Funna

Mozillou to není…PrtScr je skopírování toho, co je právě na obrazovce…a je úplně jedno, co tam právě je otevřené, jestli nic, nebo několik oken přes sebe…někdy pomůže obyčejný restart .-)

KdoSiOdJinud

k tomu malování, zkus před tím, než stiskneš ctrl+v kliknout v nástrojích na výběr/ořez :) pak to půjde

anonym

používám PicPick http://www.slu­necnice.cz/sw/pic­pick/ a je i v cz. Umí toho daleko více.

Michal Kole

Některé programy to z neznámých důvodů blokují „přemapují klávesnici“ a print Screanu nedají žádnou funkci

anonym

není zač

anonym

není zač