VMF

Přínos Evropy Arabům

Jaký byl přínos Evropy Arabům ? V opačném smyslu je lehké odpovědět, ale v tomto mě nic nenapadá, jedině, že např. v USA je v některých státech zakázáno muslimských ženám nosit šátek zakrývající obličej, ale při hledání jsem narazila, že je toto přísně zakázáno i ve Francii. Pomůžete ? :)

Odpovědi
Hamon

Nerozumím otázce, nevím o tom, že by Evropa nějak programově pomáhala Arabům.

Andre5000

Je zajímavé, že muslimové o nás Evropanech hovoří jako nevěřících psech apod., a přitom mnozí z nich v Evropě studovali nebo studují, a nebo se sem někteří jezdí léčit.

VMF

Je to otázka od profesorky dějepisu, ale taky si s ní nevím rady, už proto, že dějepis není moje silná stránka.