z2341965

Přinést květinu na 1. rande?

Jdu na první rande s holkou kterou jsem potkal na online seznamce.
Je vhodné přinést květinu? (Jestli by jste to ženy uvítaly tak jakou květinu volit?)

Nejlepší odpověď
marci1

Určitě, stačí třeba jedna růže. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

… samozřejmě !!! … aspoň na to první stopro …

Arne1

Samo… jedna růžička je ideální

jirka F

Pokud je to opravdu rande,tak květina určitě slečnu neurazí.

ivzez

Na první schůzku je květina vhodná v případě,
že víte, jaké květiny má dívka ráda.

Přinesete-li růži dívce, která je nemá ráda,
moc velkou radost jí neuděláte.

Já bych nejen jako žena uvítala, kdybyste komunikoval správně
(ústně i písemně): Nikoliv „by jste/by jsme“, ale byste/bychom.

autacek

Není rande, jako rande. První setkání naživo po oťukávání na seznamce bych rozhodně randetem nenazýval. Také dost záleží na tom, jaké máte, mimo kafe, dál plány, ono tahat sebou následně kytku je dost nepraktické. Nehledě na to, že slečně bude bohatě stačit, když za ni zaplatíš útratu. Po třetí vyčůrané kafařce, zlatokopce, tě již pomyšlení na tahání kytky na první schůzku ani nenapadne 😉

ivzez

Nemá smysl dávat ženě květinu, kterou má ráda
její sousedka nebo jiná žena z internetu.

Mc Merkurion

… když jde na první schůzku, nemůže tušit, jakou kytku má dotyčná rády, takže se přikláním k variantě jedné růžičky >>> lepší něco, než nic … ne nadarmo se říká, že do ženský a do melounů nevidíš, takže by se taky mohla urazit a nikdy by se nedozvěděl, který kytky má vlastně ráda …