Avatar uživatele
iwetax

Primitivní hádka

Poslala jsem přítele pro špagety a vysvětlovala jsem mu jaké má koupit a hlavně ať nekupuje vaječný. No samozřejmě přines vaječný a tak jsem mu řekla, ať si je tedy uvaří sám. Samozřejmě se mu slepily a tak je hodil psovi a řekl, že za to můžu já, protože jsem nešla nakoupit sama a odešel. Docela se tomu teď směju a co vy a primitivní spory doma?
Doplňuji:
Vaječný mi prostě nejdou, kupuju bezvaječný a ty se mi vždy povedou bez problémů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, hanulka11 před 4640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Právě že spory v partnerství vznikají většinou z malicherností. A proč jste nedali do vody olej? Pak by se neslepily, je třeba si umět poradit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dohnalka79

to mi něco připomíná..třeba dnes jsem chtěla nandat psovi polevku a těstoviny tak ho pošlu pro misku a on mi přinese misku s granulema plechovou která se nedá ani strčit do mikrovlnky tak jsem vypěnila a byla zase itálie..Oni někdy neposlouchaji co jim říkame a dopadne to tak jak píšete

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
simonka

Těstoviny zásadně kupuji z tvrdé pšenice, jsou výborné, cenově dostupné a když se nechci rozčilovat tak si pro to dojdu sama, protože chlapi neposlouchají oni slyší pouze první slova a dál už nevnímají co jim říkáte, já mu to i psala, skoro nalepila na čelo, ale bylo to stejně pr… platné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Koukám, že „mladej“ se ještě musí hodně učit vařit. A když se něco uvařit nepovede, tak ještě se to musí naučit prodat jako super kulinářskou specialitu.
Jenže to musí ta baba co mu kouká pod jeho kuchařské prsty vypadnou z kuchyně.

Nicméně jednou ze základních pouček které nám říkali na seminářích o řešení konfliktů je – konflikt znamená změnu.

Je teda na vás obou jak ale konflikt vyřešíte, zda ta změna bude pozitivní pro oba, či jen pro jednoho.
A jen na okraj – domnívám se, že ve zdravém partnerském vztahu k výměně názorů a postojů má docházet. Jinak mám pocit, že jeden z těch dvou je „podpantoflák“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kerynka

:D prostě chalap a co by si čekala to by byl zázrak kdyby chlap udělal něco správně
Mám to taky podobný :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak to znám – to je u nás skoro každý den! =D On nesnáší, když začnu řvát – já mám takovej „jedák“ docela a ten můj z toho vždycky strašně pění =D
Vždycky kvůli kravinám – něco mu řeknu a on to udělá jinak nebo vůbec (nebo mu řeknu ať něco nedělá a on to dělá dál – jak malý dítě =D) – pak se nesmí divit, že na něj začnu řvát, protože já jsem hrozný nerváček =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Každý muž je ješitný a proto ho urazí kdyžjjj je pokárán za to, co podle jeho nejlepšího nezpůsobil. Naopak pomáhá- je to výborné, ale příště prosím bezvaječné. a co se týká vaření těstovin- zásadně kvalitní, vodu dostatačně zasolit a při ostrém varu dát těstoviny do vody. Promíchat, dát pokličku a vypnout zdroj tepla. Krásně dojdou, podávají se al.dente tzv. na skus. Olej Italové ani já při vaření nepoužívám, je to zbytečné. Teprve po propláchnutí a okapání prohodím s trochou olivového oleje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ivetax : bezvaječný mně nechutnají. Kupte si vaječné těstoviny PANZANI, ty se vám určitě neslepí. Na kvalitě jídla nešetřím. Raději to ušetřím na kvantitě.
Musíte svého přítele poučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Ženská neumí vařit a ještě dělá z chlapa blbce
:DDDDDDDDDD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iwetax

Taky kupiji z pšenice nebo panzami.

před 4640 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek