iwetax

Primitivní hádka

Poslala jsem přítele pro špagety a vysvětlovala jsem mu jaké má koupit a hlavně ať nekupuje vaječný. No samozřejmě přines vaječný a tak jsem mu řekla, ať si je tedy uvaří sám. Samozřejmě se mu slepily a tak je hodil psovi a řekl, že za to můžu já, protože jsem nešla nakoupit sama a odešel. Docela se tomu teď směju a co vy a primitivní spory doma?
Doplňuji:
Vaječný mi prostě nejdou, kupuju bezvaječný a ty se mi vždy povedou bez problémů.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Právě že spory v partnerství vznikají většinou z malicherností. A proč jste nedali do vody olej? Pak by se neslepily, je třeba si umět poradit.

Další odpovědi
dohnalka79

to mi něco připomíná..třeba dnes jsem chtěla nandat psovi polevku a těstoviny tak ho pošlu pro misku a on mi přinese misku s granulema plechovou která se nedá ani strčit do mikrovlnky tak jsem vypěnila a byla zase itálie..Oni někdy neposlouchaji co jim říkame a dopadne to tak jak píšete

simonka

Těstoviny zásadně kupuji z tvrdé pšenice, jsou výborné, cenově dostupné a když se nechci rozčilovat tak si pro to dojdu sama, protože chlapi neposlouchají oni slyší pouze první slova a dál už nevnímají co jim říkáte, já mu to i psala, skoro nalepila na čelo, ale bylo to stejně pr… platné

venkovan

Koukám, že „mladej“ se ještě musí hodně učit vařit. A když se něco uvařit nepovede, tak ještě se to musí naučit prodat jako super kulinářskou specialitu.
Jenže to musí ta baba co mu kouká pod jeho kuchařské prsty vypadnou z kuchyně.

Nicméně jednou ze základních pouček které nám říkali na seminářích o řešení konfliktů je – konflikt znamená změnu.

Je teda na vás obou jak ale konflikt vyřešíte, zda ta změna bude pozitivní pro oba, či jen pro jednoho.
A jen na okraj – domnívám se, že ve zdravém partnerském vztahu k výměně názorů a postojů má docházet. Jinak mám pocit, že jeden z těch dvou je „podpantoflák“.

Kerynka

:D prostě chalap a co by si čekala to by byl zázrak kdyby chlap udělal něco správně
Mám to taky podobný :)

Berušinka

Tak to znám – to je u nás skoro každý den! =D On nesnáší, když začnu řvát – já mám takovej „jedák“ docela a ten můj z toho vždycky strašně pění =D
Vždycky kvůli kravinám – něco mu řeknu a on to udělá jinak nebo vůbec (nebo mu řeknu ať něco nedělá a on to dělá dál – jak malý dítě =D) – pak se nesmí divit, že na něj začnu řvát, protože já jsem hrozný nerváček =D

tatanka

Každý muž je ješitný a proto ho urazí kdyžjjj je pokárán za to, co podle jeho nejlepšího nezpůsobil. Naopak pomáhá- je to výborné, ale příště prosím bezvaječné. a co se týká vaření těstovin- zásadně kvalitní, vodu dostatačně zasolit a při ostrém varu dát těstoviny do vody. Promíchat, dát pokličku a vypnout zdroj tepla. Krásně dojdou, podávají se al.dente tzv. na skus. Olej Italové ani já při vaření nepoužívám, je to zbytečné. Teprve po propláchnutí a okapání prohodím s trochou olivového oleje.

mosoj

Ivetax : bezvaječný mně nechutnají. Kupte si vaječné těstoviny PANZANI, ty se vám určitě neslepí. Na kvalitě jídla nešetřím. Raději to ušetřím na kvantitě.
Musíte svého přítele poučit.

baghira

Ženská neumí vařit a ještě dělá z chlapa blbce
:DDDDDDDDDD

iwetax

Taky kupiji z pšenice nebo panzami.