wenda

Prima cool na DIGI?

Ahoj, mám doma satelit od DIGI. Když teď začala vysílat Prima COOL nemohla jsem ji v nabídce najít. Nevíte jestli tam je? Nebo jak ji tam přidat?

Odpovědi
faktor82

Pokud myslíš DIGI TV (přes satelit), tak tam rozhodně Prima Cool není a kdy bude, to se neví.

Mína

Taky mám DIGI.A není tam ani Barandov,koupila jsem si ještě setobox:-((

panenka

pokud ho nemáte ve vaší nabídce tak tam není ten program.jedině se podívat jestli je v jiné digi nabídce domluvit se s nimi at vám tam ten program dají to už je pak s nějakým příplatkem.