lajlinka

Prima cool

kdo si myslí že prima cool je cool já jo

Nejlepší odpověď
panenka

JE TO DOBRÝ PROGRAM MOJE DCERY SE NA NĚJ DÍVAJÍ

Další odpovědi
Radak

Moji kluci si to také myslí. Se mnou je to horší.

Rocker

Je mi 37 a dívám se na ni často,i 10 letý syn tam má oblíbené seriály.

juie

je cool,když se koukám na televizi tak se koukám hlavě na Primu cool a tam mám moc ráda factor strachu a ninja factor :D je to srandovní a občas i nechutné.

Ella

je to jediný koukatelný program s pár výjimkami… blíží se například CW, kterýžto TV program zbožňuju, protože seriály jsou vlastně ot jediné na co koukám =) je super, že i v ČR existuje televize, která vysílá seriály (tím nemyslím telenovely, Ulici, Ordinaci a podobné), ale prostě ve světě celkem známé seriály =)