opa

Přiložit k emailu soubor

Co mám udělat???Něco jsem zblbnul.Když otevřu dvě meilové stránky vedle sebe na monitoru. Na jedné kliknu Přiložit soubor k emailu PROCHAZET.Tak jedna je s normalním výběrem.A na druhé stránce kliknu PROCHÁZET a horním řádku se mě ukáže moje složka Vladimír,AppDa­ta,Local,Micro­soft,Windows,Tem­porary Internet Files,Content­.IE5,MZ7AJHUF co mám udělat a jak to odstranit ať něco nepokazím???Děkuji.

Nejlepší odpověď
Marky71

přijde na to, z jaké složky chcete soubor přidat. pokud ze složky Vladimír, tak si ji otevřít a pak pokračovat, nebo se vrátit někam výš atp.

Další odpovědi
anonym

nejlepší,když si rozkliknete roletku a najdete si složku Tento počítač,pokud tam není,tak musíte kliknout na šipku směrem nahoru a nebo doleva,zkrátka si musíte najít výchozí bod Tento počítač,dále po jeho rozkliknutí bude asi Documents and setings-dokumenty-Vladimír-obrázky atd.
tento úpočítač se vám musí objevit na obou e-mailových stránkách,v těch druhých jste byl proklikaný hodně hluboko v documents and settings.