Avatar uživatele
meTTax

Přílíš mnoho otázek

Dobrý den,

doufám, že mě neukamenujete za mou skromnou otázku. Avšak poslední dobou se mi zdá, že mnoho uživatelů se zde zeptá i na hloupé otázky, jen aby měli nějaký ten bodík. Podle mého otázky typu, co si mám ráno namazat na chleba by zde nemuseli být. Co myslíte vy?

Doufám, že nevadí, jen se chci zeptat na Váš názor.

Zůstávám s pozdravem.
Doplňuji:
To quentos:
Právě o to jde, někdo se zeptá, jaké máslo si má namazat a někteří jsou rádi, že mohou sdílet svůj názor a rovnou dávají palec. Mně to je jedno, já se za body neženu. Vlastně ani nevím k čemu jsou v praxi dobré. Ale občas ty otázky tady..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym, Larissa, vaiko před 4293 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Odpoveď byla označena jako užitečná

Plačete hezky avšak na špatném hrobě a i v případě kamenování dosáhnete nulový výsledek. Tyto stránky jsou obecně přístupné, kde má každý možnost projevit se dle svých sil a schopností. Kvalitu příspěvků mohou ovlivnit buď admini trváním na dodržování kodexu, nebo sami účastníci mazáním těch největších pitomostí. Ovšem pozor, zde tvrdě narazíte na kategorii „spravedlivých“. Bezradný občas zůstávám nad příspěvky nezletilých, které sem sice nepatří, ale jejichž úsilí o projevy svojí osobnosti není přípustné jakkoliv dehonestovat!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?meTTax Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Za položení otázky se přece bod nedostává. Musel by ji někdo označit za zajímavou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

meTTax počkej až dostaneš palec nebo hvězdičku,auto­maticky ti to naběhne.
Pak to bude 28 ještě 2 pak se to překulí a už jich je padesát atd.
Myslím si že i ty jsi hravej :) Nebo snad ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

souhlasím…
takže co si to mám ráno vlastně namazat? .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

to je právě to, honí se za body, ale kvalita odpovědí pokulhává. Vzít v potaz, že jsem chodí i náctiletí, děti apod. Potom se od toho odvíjí otázka. V podstatě mi to je jedno, na takové otázky nereaguji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Souhlasím :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek