Avatar uživatele
anonym

Příliš hubený

Dobrý den .Je mi téměř 19 let a kromě toho že vypadám mladší jsem hrozně hubený.Na hrudníku se mi jen lesknou žebra.Ovšem můj otec byl od mala stejný jako já podle fotek i podle vyprávění a postupem času a věkem přibíral a zakulacoval se .Jaká je možnost že se mi to stane .A navíc dost kouřím ale ted už tak 4 deně má to na to vliv .Prosím poradte cokoli

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jose1f

Jaký máš BMI? BMI je koeficient, který vypočítáš podle vzorce váha v kg děleno výška na druhou v metrech. Vyjde-li ti koeficient BMI = 18,5 až 25, jsi v normálu. Např. člověk, který měří 184 cm a váží 60 kg má koeficient BMI = 60/1,842 = 60/3,3856 = 17,7. Takový člověk má podváhu a nemá-li nějakou chorobu, měl by lépe jíst.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aloevera5

Sorry, nechápu úplně dotaz. Máš problémy s tím, že jsi hubený, nebo ti vyhovuje, že jsi hubený a bojíš se, že ztloustneš?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sejtanka

Zajdi si k lékaři,on ti udělá vyšetření,dcera je to samé,měří 174cm a váží 49 kg,lékař nic nezjistil,koupila jsem jí v lékárně „nutri dring“,užívá to denně a podařilo se jí nabrat.Je to kalorická bomba,která je plná vitamínů a důležitých stopových prvků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Někdo je od přírody hubený -jiný zas zápolí s tloušťkou, je pravda, že v určitém věku se váha sama začne zvyšovat.Zvlášť když to máte v genech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Bude potřeba na cigaretách nešetřit. Podle objemu plic zvolit cigarety s krátkým filtrem nebo bez. Méně jíst zdravou stravu. Ubrat zeleninu. Jíst salámy. Jezdit na kole tak 25 km denně. Když tak trochu obrousit žebra smirkem aby byly matné. Kdyby to nepomohlo tak víc kouřit. Jinak jsou permanentky do posilovny. Tam jít a tam se řídit trenérem a za rok bys mohl vypadat jinak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví