kessi

příkrm koně při ustájení

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala když kůň je ustájený, tak se někde finančne líší jestli je přikrmován nebo ne. Mě zajímá co znamená když někdo přikrmuje koně co ten dostává za jídlo? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
chudst

Cena neni pevne dana, je to samozrejme od staje ke staji ruzne a zalezi, co si vyberete konkretne. A znamena to jednoduse: prikrmuji se kone. Davaji mu napriklad takovou smes podobnou müsli, kupuji kvalitnejsi granule, dostavaji mrkev (…), apod.