ahoj ahoj

Příklady přizpůsobení živočichů v různém prostředí

Nejlepší odpověď
gecco

Třeba ryby uměj plavat…
😁
DÚ máš zpracovat, ne opsat…
😛

Další odpovědi
Quimby

Chameleon svojí barvou…
Člověk je také živočich, takže.....
Studenokrevní živočichové za nízké teploty…

Když už někoho o něco žádáš, tak si dej záležet, tahle to vypadá, že si plácnul otáznu a ostatní snažte se.

zjentek

..třeba ryby v ropě zdechnou

Luxx

přizpůsobení ryb na vodní prostředí = např. plynový měchýř, ploutve
přizpůsobení živočichů, žijících na severním pólu, na zimu = např. hustší srst
přizpůsobení opic na život v korunách stromů = např. to že mají ocas, kterým se uchopují větve, slouží tedy jako pátá končetina
přizpůsobení krtka na život v půdě = hrabavé končetiny
přizpůsobení ptáku na pohyb ve vzduchu = pneumatické kosti

atd. atd. atd.

gagaga

gecco , gecco !
Vy jeden popleto !
Ja celej zivot opisovala , a kdyby jste videl, kam az jsem to dotahla !
Az na hajzlbabu , heeec ! :p

  • iv-

gecco

😉
No – kdybys napsala „herdekbabu“, tomu by se věřit dalo (stěží, ale dalo)…
😉

gagaga

sosomagomora !
gagaga – herdekbaba , hajzlbaba a jezibaba :p

gecco

;-D