Příklady podniků

Dobrý den,
prosím mohl by mně někdo uvést konkrétní příklad jednotlivých českých podniků k procesnímu a funkčnímu řízení? Je to nutné, prosím!

Moc děkuji, hezký zbytek dne
Doplňuji:
Vím, co pojmy znamenají, ale nedokážu si vybavit dané firmy, které se řídí buď funkčním nebo procesním řízením.

Odpovědi
www

Nejdříve se podívej, co už pojmy vůbec znamenají, pak už to půjde snadno 😉
Doplňuji:
Edit: ..co ty pojmy..

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=fun­k%C4%8Dn%C3%AD+%C5%99%C3­%ADzen%C3%AD&cl­ient=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&