kazisvět

Přijme nakonec vinohradská nemocnice vůdce odborářů Engela zpět?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
johana 56

Ne

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.

hanny 2

Ne

Tedy doufám,že ne!

tom004

Ne

Už teď páni „doktoři“ vyhrožují,že pokud nebudou přijati jejich „kolegové“ zpět,podpoří je a zahájí další protest(vydírání). Tak doufám,že ho pan ředitel nepřijme.

panenka

Ne

GM

Ne

kemis

Ne

v žádné české nemocnici,asi toho moc pan doktor neumí,když už ho nechtěji přijmout zpět

venkovan

Ano

Popravdě je to nechutné ze všech stran. Ale obávám se, že novému lékaři co má nastoupit dojde, že když nastoupí, bude mít u svých kolegů velmi težkou pozici. A osobně raději být neoblíbený u vedení, než nemít podporu u kolegů. To je atmosféra zralá na celkem slušné podrazy, nepříjemné narážky apod. Jen hlupák by na takové místo za takové situace nastoupil – asi málo kdo z vás zažil co umí udělat okolí které vás na racovišti nepřijme. Několikrát jsem to viděl – lidi umí být hodně zlí a stačí jenom jeden.
Takže píši ano, protože nemocnice jinak bude mít toto oddělení na hodně dlouhou dobu silně nestabilní.
Ale je to všechno hnus, podrazy jak od jedné, tak od druhé strany.

DomcaCZ

Ano

Venka

Ano

Nemohu za to, ale neumím si představit, že by p. doktor se mnou mluvil, dělá se mi šoufl z jeho zubů!

RomanP

Ne

Doufrám že ne.Tento člověk je ostudou zdravotnictví