verylka

Příjmačky 2.kolo

Prosím, je normální aby vypisovali 2.kolo příjmacích zkoušek a pak brali jen jednoho uchazeče? Na první kolo nebrali na odvolání a teď nám řekli, že si ho máme určo podat. Nějak mi to hlava nebere.

Odpovědi
misa-radilka

Tahle samá hrůza se mi stala, když jsem se hlásila cca před sedmi lety na jednu OA v Praze. Na druhé kolo dělalo zkoušky asi 50 lidí a brali jen 2. (Jsem byla 19.) Podala jsem odvolání a nic. Pak jsem byla ale díky průměru přijatá na jinou obchodku, byla sice dál, ale kvalitnější než tahle původní. Takže kdyby to nevyšlo, snad se najde místo jinde. Budu držet palce!