Avatar uživatele
Lů18

Přijímáte cizí telefonní čísla?

Přijímáte cizí telefonní čísla? Zvedáte je hned při prvním volání, nebo se nejdříve podíváte na internet, co je to za číslo, a pak třeba zavoláte zpět?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2940 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak jak píše quentos. Je vidět , že neobchodujete. Není důvod nezvednout telefon.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

vzhledem k tomu že bez telefonu bych neměl kšefty tak ano.
Pokud bych jim to nezvedal pak by mě bagr stál leda v garáži.
U těch podivných čísel se rozmýšlím,ale pokud mu to zvednu a on mě nabízí nějaký sra..čky, zase mu to položím.Pokud zavolá znova pošlu ho do pr…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

Přijímám. Zpět zavolám jen když mám tlf. číslo uložené v seznamu, ostatní mají smůlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Přijímám. Já si vždycky moc rád popovídám s inteligentní­ma lidma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nejsem paranoidní.
Ani okrajově neznám žádný důvod, proč bych neměl příjmout jakýkoli hovor.
Na zmeškané volání ze seznamu co nejdřív volám zpátky.
K čemu bych měl nosit u sebe telefon, kdybych ho neměl používat na telefonování?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Chcete mi zavolať?
Nie všetky čísla mám v pamäti a nedvihnúť, to by som mohla prísť aj o informáciu o výhre z Nigérie…
Podvodníci sa poisťujú a radšej pošlú SMS, alebo sa vydávajú za niekoho iného, napríklad anketára

tv zmysle odpovedí quentosa a mosoja,
nedvihnúť to, môžte byť bez práce

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jak kdy. Když to stihnu vygooglit, tím líp. Někdy se to dá odhadnout (např. pomocí tvaru čísla, předčíslí…). Ale „ze zásady nezvedat“, to bych byl sám proti sobě, mohl by mi utýct kšeft…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nezvedám, na netu kontroluju, po třetím vyzvonění blokuju, zpět nikdy nevolám (nemám hovory zdarma). Když mi něco někdo opravdu chce a já ho neznám, musí mi napsat SMS, jinak má smolíka.

Mosoj: no neobchodujeme, každý se neživí kšeftama, já bych ani nemohl, toto lidské odvětví je mi protivné.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zvedám, protože mám starou matku a nevím kdy se s ní co stane.A protože bydlí sama v domku, takže ji může kdokoliv najít bezmocnou a ona má napsáno moje číslo aby každý volal když se něco stane.
Pokud ale vidím, že je to číslo z pevné linky, tak nezvedám.Ať si každý zavolá ještě jednou a to už se většinou nikdo neozve.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Cizí telefonní čísla přijímat nelze.
Cizí čísla nijak nekontroluji,
hovory z neznámých čísel nepřijímám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Vždy přijímám, jednou mi volali ze špitálu a poprvé
jsem mobil nezvedla. Byli neodbytní, tak jsem tedy
mobil nakonec vzala a volali mi ať nechodím na MRI,
že ji mají rozbitou a objednali mě na jiný termín.
Ti měli neznámé číslo.
Podruhé mi volala policie bylo to skryté číslo a to
jsem nechtěla zvednout vůbec a volali mě na výslech
kvůli občanům tmavé pleti, kteří bydlí u nás na dvoře
a poprali se, když měli svatbu v hospodě s jedním naším
bílým občanem a já byla svědkem.
Volat zpět se na tato čísla nedá, když jsou neznámá a
skrytá.
Když mi někdo nabízí šmejdy, tak si popovídám a ráda, ale
nakonec slušně řeknu, že nic nepotřebuju a všechno mám 😁

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MobilManiak

Nikdy. Pak si to číslo najdu na netu, zjistím, že to byl nabízeč a antivirem si to číslo bloknu. Pokud to je soukromé číslo a zavolá znovu, vezmu mu to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, můj starý dotykový telefon Samsung je ještě bez moderního operačního systému, a tak viry mají smůlu, naštěstí mně idioti netelefonují, protože vědí už to, že jsem větší idiot než oni.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Hlada: já taky nejsem paranoidní, jen prostě nemám chuť slyšet od těch otravů ani půl slabiky. Telefon u sebe mám proto, abych sám mohl zavolat příbuzným a známým a aby se recipročně oni mohli pobavit se mnou. Pojišťovači, nabízeči telefonních tarifů ani obchodníci s ponožkami/pře­kupníci s databázemi telefonních čísel nejsou ani moji příbuzní, ani známí.

před 2940 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek