z-u-z-k-a-a

Přijímačky na SŠ a body

Dobrý den, měla bych takový dotaz. Hlásím se na školu, kde celkem za SCIO testování a body z průměru vysvědčení z celé 8. a 9.třídy můžu získat 215 bodů. Kolik si myslíte, že bych měla asi tak získat za SCIO, když za vysvědčení získám 68 bodů, aby mě vzali?
PS: Berou 60 lidí

Nejlepší odpověď
annas

Zde vám nikdo nemůže poskytnout správnou odpověď.

Ani ředitel školy neví, kolik se bude hlásit žáků, jaké budou mít výsledky na ZŠ, k tomu ještě body navíc za soutěže, nakonec jak dopadnou příjímací zkoušky u přihlášených žáků. Až teprve pak vedení školy uvidí, kolik bodů získá nejlepší žák a od toho se pak bude odvíjet pořadí.

Další odpovědi
Hamon

Nemá škola na webu vystavené výsledky minulých přijímaček?