Příjezdová cesta a zastřesení balkonu??

co je lepší udělat na zahradě příjezdovou cestu ze zamkové dlazby nebo mohli by byt mzaruvzdorne desky?nebo něco jineho,lepšího??
a jeste co se tyka balkonu zastřesení co vyjde levneji tasky na strechu a nebo jsme premysleli jestli by mohli byt,takove ty prusvitne desky plastove nebo z ceho to je?

Nejlepší odpověď
kropitko

Co zatravňováky,to je můj sen,ale máme zámkovku. Zastřešení bych udělala takové,aby korespondovalo se střešní krytinou na střeše RD,jinak to bude nepěkné.

Další odpovědi
ReHu

Zámkovka je dobré řešení. Pokud budete mít desky, asi větší rozměr, než zámkovka, je nutná absolutní rovina, jinak v zimě mohou popraskat.
A zastřešení balkonu? Asi myslíte MAKROLON.
Já ho budu dávat u vjezdu do domu.
Záleží na tom, co vám tam víc hodí či líbí.
Makrolon je nárazuvzorný a propouští i světlo, ale záleží, jak je namáhaný. podle toho je třeba volit jedno, dvou či vícekomorový. S tím souvisí i pružnost. Mají ho v Řempu.

veselator1

Myslím si, že zámková dlažba je na příjezdovku úplně ideální volba. Také to takto máme vyřešené. No a co se týče toho zastínění balkonu, tak to se teď chystám právě řešit. Původně jsem chtěl postavit nějaký pevný přístřešek, ale nakonec z toho sešlo. Místo toho to vidím na pořízení markýzy proti dešti. Kamarád to právě má a je to super. :)