Přijeli k nám komedianti a od té doby doma neslyšíme vlastního slova: Poraďte jak postupovat, aby se odpovědní pohli? Ď

Malé obce, které nemají svoji Policii dokonce ani pracovníky úřadu údajně nevědí jak a tak komediantům a jim podobným jde kšeft jedna báseň…

Nejlepší odpověď
kropitko

To chce klid,než seženete někoho,kdo by Vám byl schopen pomoci,tak komedianti odjedou. Seberte se jeďte k vodě,k příbuz­ným,relaxujte v přírodě. Je to určitě nepříjemné. Podejte stížnost na příslušný úřad,se sousedy sepište petici,ať se to už neopakuje. Ať je příště umístí někam,kde by to nikomu nevadilo…

Další odpovědi
pondělí

živnostníci s pouťovýma atrakcema,mají povolení od místních konšelů,každou chvíli je chodí kontrolovat higiena,takže u nich je to v pořádku
ale asi vy jste na tom s nervama v háji,jeďte vždy při pouti někam pryč ,třeba do háje hladat nervy a nechte místo těm,kteří s toho mají radost

Cullinda

Zatnout zuby a počkat až to přejde..asi nic jiného nepomůže..
Z vlastní zkušenosti vím, že slyšet ve tři ráno z reproduktorů, že se bude bubnovat až do rána, tedy do doby kdy vstávám do práce, není nic příjemného, ale přece kvůli mě a pár stovkám dalších nevyspalců nezruší festival pro několik tisíc návštěvníků..

lerak14

jo komedianti mají hodně peněz a védí kam snima
tak že po 22.00 jen policie