JájsemRaibek

Přijede příští rok do mnoha míst v ČR vánoční kamion Coca-Cola?

Bude moci jezdit do měst příští rok kamion Coca-Cola, tak jako tomu bylo letos?

Nejlepší odpověď
klumprt

Zřejmě bude jezdit v doprovodu dvou policejních transportérů. Řidič, Santa a skřítci budou převlečení příslušníci speciálních komand. Na vánočních trzích budou detektory kovů a budou se prohlížet batohy a sundávat boty, jako na letišti. Budou betonové zátarasy a na všech příjezdových cestách k náměstí budou silniční kontroly vybavené dlouhými zbraněmi. Mezi návštěvníky trhů budou namícháni příslušníci tajné policie v neprůstřelných vestách v poměru 1:10. Vše bude shora monitorovat vrtulník a samozřejmě průmyslové kamery na každém rohu. Jedině tak si obyčejní občané budou moci v klidu vychutnat kouzlo adventního času. Obdobná opatření se samozřejmě plánují i na půlnoční mše ve Štědrý den.
Veselé vánoce!

Další odpovědi
Drap

Zřejmě ano