Avatar uživatele
Kepler

Přijede někdy André Rieu do ČR?

Byl vždy poplatný navštívené zemi i městu, dík za jeho šou založeném na obrovském orchestru, jeho hostech a pěveckém sboru. Na jeho koncertech tekly slzy i mužům. Myslíte, že by taky přijel na Staromák, dokázal zahrát i Smetanu a za svého hosta si vzal naše umělce? Nebo byste radši Rolling Stones?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, briketka10 před 1774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Koncert v Praze 3.5. už jsi prošvihl:
https://www.tic­ketportal.cz/e­vent/Andre_Ri­eu_in_Prague_2019

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Záznam z pražského koncertu uvede 25. května ve 20:05 stanice tvbarrandov.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Brblal

Ano, v sobotu 25.5.2019 na Barrandov TV opravdu budou dávat od 20:05 do 22:45 hod: André Rieu – Nádherný svět

(Klasické operní árie v tradičním i novodobém podání, to je koncert André Rieu. Záznam vznikl v roce 2015 v Maastrichtu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Již tady byl několikrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Již zde byl nejméně 2×. Nicméně v naší republice mu moc publicity nedopřejí. Naštěstí on ji nepotřebuje!!!! Kdo o něm věděl tak před 5 –10 roky? Prostě na jeho koncertech se nevystavují nahá těla a panuje zde vždy slušná a dobrá nálada.
Nebýt mé spolužačky v Praze, také bych o něm nevěděl.
Na netu má svůj Fan klub. Zde se to však jako na podobných webových stránkách zase přehání.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Mám natočených jeho klipy, mám jeho DVD, obdivuji ho snad 20 let. Je to člověk, o kterém mohu říci Pan Muzikant.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

Stouny jsi taky propás, ti tu byli loni, byl jsem tam, byla to pecka…

před 1773 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek