Kepler

Přijede někdy André Rieu do ČR?

Byl vždy poplatný navštívené zemi i městu, dík za jeho šou založeném na obrovském orchestru, jeho hostech a pěveckém sboru. Na jeho koncertech tekly slzy i mužům. Myslíte, že by taky přijel na Staromák, dokázal zahrát i Smetanu a za svého hosta si vzal naše umělce? Nebo byste radši Rolling Stones?

Nejlepší odpověď
briketka10

Koncert v Praze 3.5. už jsi prošvihl:
https://www.tic­ketportal.cz/e­vent/Andre_Ri­eu_in_Prague_2019

Další odpovědi
dudu

Záznam z pražského koncertu uvede 25. května ve 20:05 stanice tvbarrandov.

Brblal

Ano, v sobotu 25.5.2019 na Barrandov TV opravdu budou dávat od 20:05 do 22:45 hod: André Rieu – Nádherný svět

(Klasické operní árie v tradičním i novodobém podání, to je koncert André Rieu. Záznam vznikl v roce 2015 v Maastrichtu).

dubraro

Již tady byl několikrát.

mosoj

Již zde byl nejméně 2×. Nicméně v naší republice mu moc publicity nedopřejí. Naštěstí on ji nepotřebuje!!!! Kdo o něm věděl tak před 5 –10 roky? Prostě na jeho koncertech se nevystavují nahá těla a panuje zde vždy slušná a dobrá nálada.
Nebýt mé spolužačky v Praze, také bych o něm nevěděl.
Na netu má svůj Fan klub. Zde se to však jako na podobných webových stránkách zase přehání.

Kelt

Mám natočených jeho klipy, mám jeho DVD, obdivuji ho snad 20 let. Je to člověk, o kterém mohu říci Pan Muzikant.

quentos

Stouny jsi taky propás, ti tu byli loni, byl jsem tam, byla to pecka…