agentpv

Uvidí mé data po vrácení do „továrního stavu“ z ukradenéh MT „CUBOT Rainbow 2“ pokud SIM i telefon měly odlišný Pin?

Data = fotky, nic extra tajného tam nebylo, ani do banky jsem přes něj nechodil. Jen je propojený s google účtem – ale myslím že ten se otevírá pouze na tel. číslo. SIMkartu pachatel vytáhnul. Jde mi o to co pachatel najde v MT po tom restartu.

Odpovědi
Edison

Tak teď nevím, jestli je ten telefon ukradenej, nebo není. Piny SIM a telefonu spolu vůůůůbec nesouvisej.

anonym

Vrácení do továrního nastavení vymaže všechna uživ. data.

Mám ale pocit, že pokud byl v telefonu Google účet a provedl se reset do továru, telefon bude požadovat přihlášení do toho posledního Google účtu, jinak „novýho majitele“ nepustí dál.

agentpv

Je ukradenej, Simku dotyčný vyhodil, ale telefon má svůj pin. Takže si myslím že ho dá do továrního nastavení?

Edison

Mno.. asi dá, co jinýho by s nim dělal, žejo…

iceT

Domnívám se. že pokud je telefon zapinovaný, tak se asi do továru nedostane, to bude chtít hard restart…