Babsi

Přijdu o body, když spáchám přestupek za volantem v zahraničí?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne. Ale pokuty v zahranici jsou vyssi , nez u nas. Hlavne v Rakousku . Dodrzujte pravidla. 🙂 -iv-

Další odpovědi
arygnoc

ne.
ale o penízky.
třeba i o řidičák (Slovinsko, slovensko), nebo i auto (rakousko, slovensko).

a to bych zavedl i v čr.

Ella

No, nevím jestli se ty body počítají i u nás, ale můj otec často dostával pokuty z Německa za přetížení nápravy, sjetou pneu, překročení rychlosti atd, kde mu psali, že je to za tři body například a k tomu krásná pokuta 100 euro…