mosoj

Přijdou ještě větší bouře ?

http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/na-new-york-se-riti-hurikan-sandy-mesto-uzavre-i-verejnou-dopravu.html?ut­m_source=newslet­ter

Nejlepší odpověď
briketka10

určitě přijdou další tento hurikán Sandy říkaj, že je nebezpečný,
ale nevědí co udělá, tak může přijít víc nebezpečnější a napáchat
taky škody, které ještě nikdo nezná !!

Doplňuji:
navíc děje se toho tolik vě světě a jen Amerika to tak zveličuje no né !!

Další odpovědi
Drap

Dá se to předpokládat. Otázkou jen zůstává kde a kdy.

honza19hk

co jsem tak četl noviny New York Times tak hlásí,že ano.Už te´d tam mají dost velké problémy a to ta bouře ještě nepřišla uplně-nejhorší očekávají v 02:00 SEČ

anonym

Určitě, však se taky blíží 21.12.2012
Doplňuji:
Zde něco dalšího:
http://www.ny­times.com/2012/10­/30/us/hurrica­ne-sandy-churns-up-east-coast.html?pa­gewanted=1&hp&_r=1&

david22

Přijdou i v jiném smyslu. Všechno to je předpovězeno v knize Zjevení Jana.

pusinka50

Zprávy z USA jsou více než poplašné. A nemyslím si, že přehání. Následky bouře budou zřejmě nedozírné. Ano, zastávám názor, že přijdou stále větší bouře, stále větší tsunami, záplavy, zemětřesení, sopečná vulkanizace, oheň.
Jestli se to jen Země brání, co jsme jí provedli jadernými pokusy, skleníkovými plyny a nebezpečným odpadem nevím. Ale může to souviset s koncem roku, kdy 21.12. skutečně dojde k mimořádnému postavení Slunce k souhvězdí Orionu a jiným planetám, ke zvýšení jeho slunečné aktivity a k velkým erupcím. Navíc: Teorie M.Cotterella tvrdí, že: „Po každých dosažených 20ti cyklech o 68 328 dnech mění magnetické pole deformace sluneční neutrální vrstvy svoji orientaci. Magnetické pole Země má tendenci přizpůsobit se této změněné orientaci, a jako důsledek těchto jevů Zemi pravděpodobně postihnou katastrofické události typu zemětřesení a následných povodní příp. změny klimatu“.
Takže: Bůh s námi.

Damiana

Určitě. Zpráva o Sandy mě dost vyplašila, ale naštěstí můj blízký přítel z NY včas „zmizel“ do LA a informoval mě – takže jsem měla klidnější noc… Bydlí přímo na Manhattanu – ale (naštěstí) ne na jižní části, takže aktuální zprávy teď sledujeme oba.

BANAN93

ještě příjde tohle http://www.you­tube.com/watch?v=mtdu1l6­1es4

briketka10

BANAN93 – tvůj příspěvek je ukázka z filmu :D