lerak14

Přijdete do restarace dostanete jídelní lístek-než si objednáte mrknete co jedí u jiného stolu?

aby náhodou nemněli neco lepšího?

Nejlepší odpověď
BEAES

Většinou se dívám, co mají jiní dobrého, pokud by mě to zaujalo, objednám si to také.

Další odpovědi
skorcovaz

Jasně! Nechám se inspirovat.. :)
V práci se ale dívám, co lidi nechávají nejčastěji na talířech, asi to je hnusné, když to nedojedli, tak abych si to náhodou nedala.. :)

elektrikář

Dobré je se podívat do jídelního lístku. Nebo na ubrus z čeho je tam nejvíc skvrn. Záleží na cenové skupině restaurace.