Avatar uživatele
zjentek

Přijdeme díky černochům o svý ptáky?

Otázka 2in1.

Náhlý rozvoj zemědělství v Africe vede ke změnám v migraci ptáků a některé druhy jsou díky tomu již v ohrožení!

Takže Afričanům „dali práci“ a odskáčou to ptáci z poloviny světa, což „mě položilo“ na jednu z nejožehavějších a nejpalčivějších otázek:

Skutečně je práce něco tak OHROMNÉHO, že většina slepě a tupě pracujících, včetně hyperaktivních podnikavých blbů za ni klidně schová i svou vlastní morálku? Zjentek ;)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Rokio, aliendrone před 2184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Myslím, že bychom měli myslet méně na „svý ptáky“. Už takhle mi přijde, že „naši ptáci“ ovlivňují náš život dost zásadním způsobem. ;) :D :D

Hele to máš pořád něco, černoši dostali svobodu (zbavili se „nelidské“ koloniální nadvlády) a první s čím začli byly ještě nelidštější občanské války, masové vyvražďování sousedů atd – prostě samé „pěkné“ věci.

Všechno má svá pozitiva i negativa, i když ptáků je mi líto. Fakt je, že kdybychom nemuseli svůj život zohledňovat existencí ptáků a jejich potřeb, myslím, že by se nám žilo MNOHEM jednoduššeji!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Pokud příjdeme kvůli černochům o své ptáky, žádám kompenzaci ve formě černošských ptáků. To bude doma veselo…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

Ježíš, už jsem se lekl, že jde o ptáky nelétavé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nikoliv „díky“, ale kvůli…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

O kterýho ptáka jsi přišel?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliendron, tu poslední větu budu dělat, že jsem nepochopil. Tak či tak je to zcestné tvrzení… vlastně- ať tak či tak, bez ptáků vyhyneme!

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

He? A konkrétně KTERÉ mé tvrzení je zcestné? (abych to mohl objasnit) ;) :D :D

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Už jsem to napsal- zcestná je poslední věta. Bez ptáků by se nám moc jednoduše nežilo, naopak by byl život mnohem složitější.

No a nakonec i první odstavec máš IMHO zcestný. Nemyslet na svý ptáky zní masochisticky, skoro jako sebetrýznění po fyzický i psychický stránce. A účinek tohoto má být jaký? Přizpůsobení se tlaku impotentního okolí? Něco jako dobrovolný nástup do blázince? Potlačování vlastní přirozenosti? Taková medikace bez medikace? Potlačení pudů vlastní morální myšlenkou? Tak objasni ;)

před 2183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

To záleží na úhlu pohledu, životním přístupu a mnohých dalších věcech. Když to budu brát podle sebe, tak v důsledku existence ptáků jsem si slušně komplikoval život. Tolik vynaložené energie, času i peněz co přišlo nazmar! Jako neříkám, že nebyly i fakt FAKT bezva chvilky , na které rád vzpomínám – a do vše díky existenci ptáků. Ale v celkovém úhrnu pokud bych měl již TEĎ ho sečíst, tak musím trvat na tom, že kdyby nás existence ptáků nezatěžovala (a spolu s nimi VŠECHNY související okolnosti/udá­losti/zbytečnos­ti), bylo by to jednodušší, nikoliv naopak. Venkoncem – o JAKÉM potlačování mluvíš? Vždyť v případě nenutnosti zohledňovat svůj život existencí ptáků zmizí PŘÍĆINA a spolu s ni PROBLÉMY příčinou vyvolané, tak jaképak potlačování. ;) :D :D

před 2183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…Á propós, vyhynutí ptáků určitě ovlivní to naše vyhynutí mnohem drastičtějším způsobem, než vyhynutí třeba takovýho bobra!

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ivzez, takhle se mně to víc líbilo a znělo mně to více dvojsmyslně, což je to, co SE MNĚ VLASTNĚ LÍBILO, takže… a vůbec, co furt máte? Vždyť i na takto položenou otázku se dá rozumně odpovědět, tak pokud byste o něco takového měla zájem, TAK PROSÍM! Jinak Vám Vaše „stupiďárny“ začnu jednoduše mazat ;p

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Nemáte pravdu.

Formulace se Vám sice mohla líbit, ale protože je nesprávná,
nedá se na otázku rozumně odpovědět.

Přijít o něco lze kvůli něčemu, nikoliv díky něčemu.

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Ale ale, když jsem takto naložil s těmi tvými, byl hned oheň na střeše!

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dudu, alespoň najdi tu odvahu veřejně nelhat. Za dobu PĚTI let mě zde smazání mý otázky zamrzelo JEDINKRÁT a tos mně tehdy nesmazal ty, tak se prober, kolego ;p

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Jsem z toho celkem na švestku, ale tady má pravdu spíš dudu (a jistě víš JAK MOC se naše názory liší ;) :D), protože i mně přijde dost na hlavu vyhrožovat cochcárenským mazáním odpovědí z důvodu, že ti „přijdou stupidní“, „nevhodné“ apod.

Jedna věc je „seriózní“ smáznutí (které má alespoň NĚJAKÉ racionální vysvětlení – třeba já mám takových několik měsíčně, někdy i týdně :D :D), jiná věc je mazat, protože se mi NELÍBÍ odpověď, přijde mi „stupidní“, nebo „nevhodná“ aj. Sakra – kdybych tak měl postupovat a mazat vše, co mi přijde stupidní, tak tady zůstanou 2–3 otázky týdně a každá bude mít jedinou odpověď (zpravidla MOJI! ;) :D :D)

Jasně, od ivzez to nebyla zrovna konstruktivní odpověď , ale ruku na srdce – takových jsou tu mraky, včetně mých ;) :D, takže proč se z toho hned pupínkovat? ;) :)

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Díky za objektivní názor. On už chudák zjentek nežije v realitě a např. pojmy monstrance a menstruace jsou pro něj jedno a totéž!

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No tak právě a tímto snad žiji v realitě… nebo nee?

před 2184 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek