zjentek

Přijdeme díky černochům o svý ptáky?

Otázka 2in1.

Náhlý rozvoj zemědělství v Africe vede ke změnám v migraci ptáků a některé druhy jsou díky tomu již v ohrožení!

Takže Afričanům „dali práci“ a odskáčou to ptáci z poloviny světa, což „mě položilo“ na jednu z nejožehavějších a nejpalčivějších otázek:

Skutečně je práce něco tak OHROMNÉHO, že většina slepě a tupě pracujících, včetně hyperaktivních podnikavých blbů za ni klidně schová i svou vlastní morálku? Zjentek ;)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Myslím, že bychom měli myslet méně na „svý ptáky“. Už takhle mi přijde, že „naši ptáci“ ovlivňují náš život dost zásadním způsobem. ;) :D :D

Hele to máš pořád něco, černoši dostali svobodu (zbavili se „nelidské“ koloniální nadvlády) a první s čím začli byly ještě nelidštější občanské války, masové vyvražďování sousedů atd – prostě samé „pěkné“ věci.

Všechno má svá pozitiva i negativa, i když ptáků je mi líto. Fakt je, že kdybychom nemuseli svůj život zohledňovat existencí ptáků a jejich potřeb, myslím, že by se nám žilo MNOHEM jednoduššeji!! ;) :D :D

Další odpovědi
Klaproth

Pokud příjdeme kvůli černochům o své ptáky, žádám kompenzaci ve formě černošských ptáků. To bude doma veselo…

Conchus

Ježíš, už jsem se lekl, že jde o ptáky nelétavé

ivzez

Nikoliv „díky“, ale kvůli…

mosoj

O kterýho ptáka jsi přišel?

zjentek

Aliendron, tu poslední větu budu dělat, že jsem nepochopil. Tak či tak je to zcestné tvrzení… vlastně- ať tak či tak, bez ptáků vyhyneme!

aliendrone

He? A konkrétně KTERÉ mé tvrzení je zcestné? (abych to mohl objasnit) ;) :D :D

zjentek

Už jsem to napsal- zcestná je poslední věta. Bez ptáků by se nám moc jednoduše nežilo, naopak by byl život mnohem složitější.

No a nakonec i první odstavec máš IMHO zcestný. Nemyslet na svý ptáky zní masochisticky, skoro jako sebetrýznění po fyzický i psychický stránce. A účinek tohoto má být jaký? Přizpůsobení se tlaku impotentního okolí? Něco jako dobrovolný nástup do blázince? Potlačování vlastní přirozenosti? Taková medikace bez medikace? Potlačení pudů vlastní morální myšlenkou? Tak objasni ;)

aliendrone

To záleží na úhlu pohledu, životním přístupu a mnohých dalších věcech. Když to budu brát podle sebe, tak v důsledku existence ptáků jsem si slušně komplikoval život. Tolik vynaložené energie, času i peněz co přišlo nazmar! Jako neříkám, že nebyly i fakt FAKT bezva chvilky , na které rád vzpomínám – a do vše díky existenci ptáků. Ale v celkovém úhrnu pokud bych měl již TEĎ ho sečíst, tak musím trvat na tom, že kdyby nás existence ptáků nezatěžovala (a spolu s nimi VŠECHNY související okolnosti/udá­losti/zbytečnos­ti), bylo by to jednodušší, nikoliv naopak. Venkoncem – o JAKÉM potlačování mluvíš? Vždyť v případě nenutnosti zohledňovat svůj život existencí ptáků zmizí PŘÍĆINA a spolu s ni PROBLÉMY příčinou vyvolané, tak jaképak potlačování. ;) :D :D

zjentek

…Á propós, vyhynutí ptáků určitě ovlivní to naše vyhynutí mnohem drastičtějším způsobem, než vyhynutí třeba takovýho bobra!

zjentek

Ivzez, takhle se mně to víc líbilo a znělo mně to více dvojsmyslně, což je to, co SE MNĚ VLASTNĚ LÍBILO, takže… a vůbec, co furt máte? Vždyť i na takto položenou otázku se dá rozumně odpovědět, tak pokud byste o něco takového měla zájem, TAK PROSÍM! Jinak Vám Vaše „stupiďárny“ začnu jednoduše mazat ;p

ivzez

Nemáte pravdu.

Formulace se Vám sice mohla líbit, ale protože je nesprávná,
nedá se na otázku rozumně odpovědět.

Přijít o něco lze kvůli něčemu, nikoliv díky něčemu.

dudu

Ale ale, když jsem takto naložil s těmi tvými, byl hned oheň na střeše!

zjentek

Dudu, alespoň najdi tu odvahu veřejně nelhat. Za dobu PĚTI let mě zde smazání mý otázky zamrzelo JEDINKRÁT a tos mně tehdy nesmazal ty, tak se prober, kolego ;p

aliendrone

Jsem z toho celkem na švestku, ale tady má pravdu spíš dudu (a jistě víš JAK MOC se naše názory liší ;) :D), protože i mně přijde dost na hlavu vyhrožovat cochcárenským mazáním odpovědí z důvodu, že ti „přijdou stupidní“, „nevhodné“ apod.

Jedna věc je „seriózní“ smáznutí (které má alespoň NĚJAKÉ racionální vysvětlení – třeba já mám takových několik měsíčně, někdy i týdně :D :D), jiná věc je mazat, protože se mi NELÍBÍ odpověď, přijde mi „stupidní“, nebo „nevhodná“ aj. Sakra – kdybych tak měl postupovat a mazat vše, co mi přijde stupidní, tak tady zůstanou 2–3 otázky týdně a každá bude mít jedinou odpověď (zpravidla MOJI! ;) :D :D)

Jasně, od ivzez to nebyla zrovna konstruktivní odpověď , ale ruku na srdce – takových jsou tu mraky, včetně mých ;) :D, takže proč se z toho hned pupínkovat? ;) :)

dudu

Díky za objektivní názor. On už chudák zjentek nežije v realitě a např. pojmy monstrance a menstruace jsou pro něj jedno a totéž!

zjentek

No tak právě a tímto snad žiji v realitě… nebo nee?