Avatar uživatele
kurec

Příjde vám, že tato stránka poskytuje pravdivé informace?

https://fajn7­.blogspot.com/2018/06­/plasty.html

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1825 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ANO …jelikož jsem hned v prvním odstavci našel frázi: „tak můj názor je následující“ … tudíž nevidím důvod se zamýšlet nad pravdivostí >>> je to jeho názor a s ním buď budu souhlasit či ne … tato stránka neposkytuje informace, ale subjektivní názor, takže podle mne je pravdiví >>> nelže …

… to pod čarou mohou být dle někoho populistické, podle jiných objektivní články … já je nečetl …

… je velmi zajímavé, jak všichni autora hned odsuzují a kvalifikují (vůbec netvrdím, že je to génius), ale jestliže nám podobné blbosti servírují věřící ohledně stvoření země a života na ní, je vše naprosto v pořádku a mluví se o toleranci náboženství …
… každý má právo na svůj názor, i kdyby si myslel, že je země placatá … a že se takovejch lidí ještě dneska najde >>> prostě se tomu zasmějeme a hotovo …
… takovejch blogů vo blbostech je … na to je můj čas drahej, abych je pročítal a s autorem polemizoval …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

V prvé řadě bych se zajímal o to zda ten člověk má vůbec nějaké akademické nebo alespoň praktické vzdělání v oboru anorganické chemie a protože zjevně nemá, je jeho článek na úrovni blábolení politiků na téma počítačový hacking 🙂

Vysokou pravdivostní hodnotu bych tomu nepřikládal. Tento článek je imo jen takový lehčí zdroj pro další vlnku hoaxu https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hoax , kterých se přes internet každý den valí, no … jako vln nepočítaně 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Velemoudrý spisovatel, ještě měl dodat kyanovodík také obsahuje uhlík, dusík, vodík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ano, ta stránka obsahuje i pravdivé údaje,
např. kdy byly vloženy jednotlivé články.

Ale jinak? Jinak by nebylo marné, kdyby právě přijatá
Směrnice EP a ER měla dopad i na existenci takových blogů.
„Autor“ by se nedoplatil…
_______

Doplňuji:

Ještě jsem se tam trochu rozhlédla. Ty články nepíše „částečný vědec“ nebo
aktivista. Píše je hlupák, který formou blogu „přeposílá“ do světa hoaxy.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tato stránka (jakožto celý blogspot) poskytuje slušně řečeno splácaninu „dezinformací“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

https://ekolis­t.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/jake-latky-se-uvolnuji-pri-spalovani-plastu

A to prosím se jaksi pomlčuje, že se do plastů přidává řada látek, které upravují jejich vlastnosti, pružnost, odolnost UV záření atd, atd.

Prostě blbost vesmírného rozměru.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jinak si všimněte, že autor v článku kombinuje své nepodložené domněnky s velmi silnou agresí proti komukoliv kdo s ním potenciálně nebude souhlasit … vyznačuje se to agresivním škatulkováním už v prvním odstavci. To samo o sobě by mělo být velmi varovné a mělo by to výrazně snižovat důvěryhodnost autora.

před 1825 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Za zmínku stojí i diskuze.
V jedné o sobě napsal, že je „částečný vědec“ …

Ale i v článcích používá „zajímavé“ obraty.
Např. „statisticky nejvýznamnější studie“ apod.

před 1825 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet