kurec

Příjde vám, že tato stránka poskytuje pravdivé informace?

https://fajn7­.blogspot.com/2018/06­/plasty.html

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ANO …jelikož jsem hned v prvním odstavci našel frázi: „tak můj názor je následující“ … tudíž nevidím důvod se zamýšlet nad pravdivostí >>> je to jeho názor a s ním buď budu souhlasit či ne … tato stránka neposkytuje informace, ale subjektivní názor, takže podle mne je pravdiví >>> nelže …

… to pod čarou mohou být dle někoho populistické, podle jiných objektivní články … já je nečetl …

… je velmi zajímavé, jak všichni autora hned odsuzují a kvalifikují (vůbec netvrdím, že je to génius), ale jestliže nám podobné blbosti servírují věřící ohledně stvoření země a života na ní, je vše naprosto v pořádku a mluví se o toleranci náboženství …
… každý má právo na svůj názor, i kdyby si myslel, že je země placatá … a že se takovejch lidí ještě dneska najde >>> prostě se tomu zasmějeme a hotovo …
… takovejch blogů vo blbostech je … na to je můj čas drahej, abych je pročítal a s autorem polemizoval …

Další odpovědi
anonym

V prvé řadě bych se zajímal o to zda ten člověk má vůbec nějaké akademické nebo alespoň praktické vzdělání v oboru anorganické chemie a protože zjevně nemá, je jeho článek na úrovni blábolení politiků na téma počítačový hacking 🙂

Vysokou pravdivostní hodnotu bych tomu nepřikládal. Tento článek je imo jen takový lehčí zdroj pro další vlnku hoaxu https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hoax , kterých se přes internet každý den valí, no … jako vln nepočítaně 🙂

Kryšpín

Velemoudrý spisovatel, ještě měl dodat kyanovodík také obsahuje uhlík, dusík, vodík.

ivzez

Ano, ta stránka obsahuje i pravdivé údaje,
např. kdy byly vloženy jednotlivé články.

Ale jinak? Jinak by nebylo marné, kdyby právě přijatá
Směrnice EP a ER měla dopad i na existenci takových blogů.
„Autor“ by se nedoplatil…
_______

Doplňuji:

Ještě jsem se tam trochu rozhlédla. Ty články nepíše „částečný vědec“ nebo
aktivista. Píše je hlupák, který formou blogu „přeposílá“ do světa hoaxy.

marci1

Tato stránka (jakožto celý blogspot) poskytuje slušně řečeno splácaninu „dezinformací“. 🙂

mosoj

https://ekolis­t.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/jake-latky-se-uvolnuji-pri-spalovani-plastu

A to prosím se jaksi pomlčuje, že se do plastů přidává řada látek, které upravují jejich vlastnosti, pružnost, odolnost UV záření atd, atd.

Prostě blbost vesmírného rozměru.

anonym

Jinak si všimněte, že autor v článku kombinuje své nepodložené domněnky s velmi silnou agresí proti komukoliv kdo s ním potenciálně nebude souhlasit … vyznačuje se to agresivním škatulkováním už v prvním odstavci. To samo o sobě by mělo být velmi varovné a mělo by to výrazně snižovat důvěryhodnost autora.

ivzez

Za zmínku stojí i diskuze.
V jedné o sobě napsal, že je „částečný vědec“ …

Ale i v článcích používá „zajímavé“ obraty.
Např. „statisticky nejvýznamnější studie“ apod.