Frogman

Přijde vám, že muži více sladí a solí?

Prakticky pořád slýchám od žen, že je něco moc sladké nebo slané, ale když to pak ochutnám, vůbec to není takové, jak popisují, ba by to klidně mohlo být sladší/slaněj­ší. :DD

Nejlepší odpověď
gecco

  1. nevěř tomu, co „slýcháš“
  2. oslad či osol si dle tvé chuti
  3. nevěř prohlášením žen (nic proti holkám…) – jen si chtějí povídat
  4. zestárni; teprve jako stařec se budeš domnívat, že ženám rozumíš; marně

😉

Další odpovědi
da ny

Ne,
jen pepří polévku, než ji vůbec ochutnají 😁

Drap

Ne, nepřijde.

Kepler

To spíš záleží na tom, jaké má kdo chutě. Ženské možná dbají o zdravější stravu a myslí si, že méně soli a cukru je spasí. Chlapi mají rádi i něco slanějšího, protože po tom dobře jede pivo. 🙂

ivzez

Nepřijde…

Šidlo

  • v Moja mama varí lepšie ako tvoja sa šéfkuchári stále sťažujú na nedostatok soli......reš­tauratérka nie
  • top kuchári (okrem Pohlreicha ) sa radi chvastajú, že muži varia lepšie.......tudle!

navariť super jedlo s kilom soli, masla a cukru vie hocikto!

urobiť chutnú napr. žlčníkovú diétu vedia iba babičky, aj to len tie zodpovedné...­...alebo za pár kačiek v školskej jedálni…to aj ten Pohlreich uznal, že je to drsné a že tie kuchárky to nevzdávajú

možno by sa mali vyjadriť vojenskí kuchári – tam sú muži aj ženy a majú ťažké podmienky

lota

Ano

ivzez

…, ale přijde mi, že já solím hodně.

Kepler

gecco: „zestárni; teprve jako stařec se budeš domnívat, že ženám rozumíš; marně“ 🙂 To by se mělo tesat, snad jsi to nevymyslel vlastní řepou? 🙂