Avatar uživatele
zjentek

Přijde vám umístění zapálených svíček v domácnosti na místech, jako to vidíme třeba na obrázku, zcela běžné, konformní?

Hořící svíčka na čtvrtém obrázku>> https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/jak-na-to/clanek/ori­ginalni-obyvak-ma-nabytek-z-palet-40323334#seq_­no=6&source=hp&dop_a­b_variant=311801&dop­_req_id=N8Xeb­g8NJgS-202005171208&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1439 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

No, přiznám se, že umístění svíčky zcela konformní asi není. Asi bych ji do nábytku neumístila. 🙂
Ale je možné, že ona svíčka svítí elektřinou.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Netuším jak vypadá komfortní zapálení svíčky. Ať si každý zapálí kde chce, hlavně že nic nechytne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já tam žádné svíčky nevidím, ale to je jedno. Svíčku si můžeš dát kam chceš, jen je třeba zachovat protipožární bezpečnost. Osobně je mám rád, protože mi připomínají atmosféru vánoc za mých dětských let. Dřív se dávaly na stromek opravdické svíčičky a když se sfoukly, tak šířil krásný voňavý smrádek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Já si myslím, že hořící svíčka patří spíš na hrobeček či k pomníku. V bytě bych ji toleroval jen na Vánoce, nebo při výpadku elektřiny. Čadit si svíčkou v bytě jen tak mně nepřipadá zrovna jako dobrý nápad. Ale je to taky věc vkusu a ten můžeme mít každý jiný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Drape, netřeba odpovídat na KAŽDOU otázku. nebo snad máš tu povinnost? A když už, tak třeba přečíst i jednotlivá slovíčka, ať třeba omylem nemeleš hovna atd., znáš to…

před 1439 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

🙂

před 1439 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

2 písmenka a zcela jiný význam. 🙂

před 1439 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Já myslím že stačí zaměnit jediné písmenko! (;

před 1439 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

konformní-koMforTní 🙂

před 1439 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

M jen přehodíš, nezaměňuješ ho.

Ale dobře, už se nebudu dále přít a považuji tě v této fázi za vítěze sporu 🙂

před 1438 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek