zjentek

Přijde vám umístění zapálených svíček v domácnosti na místech, jako to vidíme třeba na obrázku, zcela běžné, konformní?

Hořící svíčka na čtvrtém obrázku>> https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/jak-na-to/clanek/ori­ginalni-obyvak-ma-nabytek-z-palet-40323334#seq_­no=6&source=hp&dop_a­b_variant=311801&dop­_req_id=N8Xeb­g8NJgS-202005171208&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=

Nejlepší odpověď
marci1

No, přiznám se, že umístění svíčky zcela konformní asi není. Asi bych ji do nábytku neumístila. 🙂
Ale je možné, že ona svíčka svítí elektřinou.

Další odpovědi
Drap

Netuším jak vypadá komfortní zapálení svíčky. Ať si každý zapálí kde chce, hlavně že nic nechytne.

Kepler

Já tam žádné svíčky nevidím, ale to je jedno. Svíčku si můžeš dát kam chceš, jen je třeba zachovat protipožární bezpečnost. Osobně je mám rád, protože mi připomínají atmosféru vánoc za mých dětských let. Dřív se dávaly na stromek opravdické svíčičky a když se sfoukly, tak šířil krásný voňavý smrádek.

orwell

Já si myslím, že hořící svíčka patří spíš na hrobeček či k pomníku. V bytě bych ji toleroval jen na Vánoce, nebo při výpadku elektřiny. Čadit si svíčkou v bytě jen tak mně nepřipadá zrovna jako dobrý nápad. Ale je to taky věc vkusu a ten můžeme mít každý jiný.

zjentek

Drape, netřeba odpovídat na KAŽDOU otázku. nebo snad máš tu povinnost? A když už, tak třeba přečíst i jednotlivá slovíčka, ať třeba omylem nemeleš hovna atd., znáš to…

Kepler

🙂

marci1

2 písmenka a zcela jiný význam. 🙂

zjentek

Já myslím že stačí zaměnit jediné písmenko! (;

marci1

konformní-koMforTní 🙂

zjentek

M jen přehodíš, nezaměňuješ ho.

Ale dobře, už se nebudu dále přít a považuji tě v této fázi za vítěze sporu 🙂