Lgee

Zdálo se mi, že jsem se dostal do matrixu, který vynalezli lidé. Přijde vám to normální?

Dnes se mi zdálo, že sem se dostal do matrixu, který vynalezli lidé (vím, že je to nesmysl) ale v tom snu nevím, jestli sem se tam připojil dobrovolně, sice sem tam měl pohodový život, hnedka sem se objevil na pláži, ale pak sem se hned rozbrečel a hledal cestu ven, pak sem zjistil, že je to bezvýchodné, přišlo mi to jako noční můra, ale když mě někdo pronásleduje nožem a bodá mě, tak mi to přijde úplně v pohodě.

Odpovědi
Drap

Je to normální. Sny jsou různé, převážně hodně ovlivněné životem, který žiješ.

Lamalam

Mně se někdy zdají větší blbosti.

hapiky

Mě se zdálo že jsem továrník. Když jsem se probudil, stál mi jen komín.

Kelt

Nehledej ve snu logiku. Tam jsou různé obrazy, vize, navíc tato oblast snění není zcela objasněna. Napííklad proč jednovaječná dvojčata, kteří se stejně stravují a dělají stejné věci mají různé sny.